モデル : OM215PS03, OM215PS04
Model No.
OM215PS03
OM215PS04
Display
Size
21.5" TFT (16:9)
Resolution
1920 x 1080
Colors
16.7 M
Luminance
300 cd/m2
Contrast Ratio
3000:1
View Angle (H/V)
178°/178°
High Brightness (Optional)
Resolution
1920 x 1080
Colors
16.2M
Luminance
1000 cd/m2
Contrast Ratio
Viewing Angle (H/V)
I/O Ports
VGA
V
V
DVI
HDMI
DP
USB (for touch screen)
Power Requirement
Power Requirement
DC in 12V
Touch Screen
Touch Screen
True Flat PCT touch
OS support
OS support
Win Pro 7.8, 10  /  Embedded Win 7, 8, 10
Mechanical & Environmental
Operation Temp.
0 ~ 45°C
Storage Humidity
10 ~ 90%, non-condensing
Mounting
VESA mount (100X100mm) & open frame mount
Dimension (WxHxD)
TBD
Weight
TBD
Optional
P/N: 2320000001
Optical Bonding
P/N: 3080108001
HMDI 2M cable
DP 2M cable
Ordering Information
Standard
OM215PS03
21.5” open frame display, true flat PCT, 1 x VGA, 1 x DVI, 1 x USB, 1 x 1.8m VGA cable, 1 x 1.8m USB cable, DC in power adapter